maratonjogy.cz
 

Ceska televize dukla 61


program

registrace na
Maraton jógy

¨datová schránka
in pocasi litovel
jízdní řády praha mhd
ceska televize zive sport
materska skola slunecnice krnov
česká spořitelna opava úřední hodiny
úřad práce praha západ volná místa
naha rajce
are you with me uložto
sound of silence překlad

Ceska televize dukla 61

Dukla 61 - Wikipedia
Po pěti letech získala tvorba České televize nominace na prestižním televizním filmovém festivalu v Monte Carlu. Tři šance na Zlatou Nymfu měl komediální seriál Dabing Street, další dvě pak televizní snímek Dukla 61. Čeští tvůrci sice nakonec z Monaka žádnou cenu nevezou, přesto už samotnou účast hodnotí jako obrovský úspěch.
Požár na Dole Dukla v roce 1961 vymazal 108 životů. O
Dabing Street a Dukla 61 představily českou tvorbu v Monte Carlu. Po pěti letech získala tvorba České televize nominace na prestižním televizním filmovém festivalu v Monte Carlu. Český lev se dívá hlavně na Českou televizi. Nominace získala za Duklu 61 či Dabing Street.
Téma Dukla 61 — ČT24 — Česká televize
Ja su haviř, kdo je vic! Příběh (z) doby, kdy se socialisticky žilo, kapitalisticky pracovalo a kdy poslední z posledních byli prvními. Premiéra dvoudílného televizního filmu o osudech rodiny elitního havíře na pozadí největší důlní katastrofy druhé poloviny 20. století. Hrají: M. Taclík, J. Langmajer, M. Issová, O. Hes, A. Formanová, M. Myšička, V. Neužil, R
Recenze filmu Dukla 61 režiséra Davida Ondříčka o neštěstí
Včera večer odvysílaný druhý díl televizního filmu Dukla 61 završil úspěšný půlrok originální hrané tvorby České televize.
Dukla 61 — Česká televize - ceskatelevize.cz
Film Dukla 61 má za cíl události v roce 1961 mapovat co nejvěrněji. Při psaní scénáře se vycházelo právě z rekonstrukcí daných událostí, stejně jako se vycházelo z různých vzpomínek horníků, kteří tehdy v Havířově pracovali. Cílem bylo napsat scénář tak, jak …
„Pět nominací je fantastický úspěch.“ Dabing Street a
Včera večer odvysílaný druhý díl televizního filmu Dukla 61 završil úspěšný půlrok originální hrané tvorby České televize. S poměrně vřelým přijetím se setkaly již seriály Dabing Street, Vzteklina i film Metanol, drama o tragédii v dole Dukla pak ční skoro nad vším, na co jsme obyčejně zvyklí z českých televizních obrazovek.
Dukla 61 — iVysílání — Česká televize
Důl Dukla se promění v hořící peklo. Strach, chaos, panika, ale také statečnost a odhodlání zachránit kamarády. Premiéra dvoudílného televizního filmu o osudech rodiny elitního havíře na pozadí největší důlní katastrofy druhé poloviny 20. století.
Těšte se na film Dukla 61. Uvede ho Česká televize
„Stačilo uběhnout možná 30 či 50 metrů… A zachránil by se. Dostal by se do čerstvého vzduchu. Ale padnul vyčerpáním k zemi,“ začíná vyprávění bývalý důlní záchranář Eduard Kolarz. Na nález těla sedmnáctiletého mladíka, který zahynul při tragédii na Dole Dukla v roce 1961, nikdy nezapomene. „Taková věc ti zůstane před očima až do smrti,“ dodal.
Recenze filmu Dukla 61 režiséra Davida Ondříčka o neštěstí ceska televize dukla 61
Když se natáčí 100 metrů pod zemí v několikakilometrových chodbách… První část dvoudílného filmu Davida Ondříčka Dukla 61 s Oskarem Hesem, Marthou Issovou a Markem Taclíkem už v dnes ve 20:15 na ČT1 a v iVysílání → goo.gl/126Zht
Pořady — Česká televize
Bývalá učitelka a spisovatelka Jessica Fletcherová s úspěchem řeší kriminální případy. Americký seriál (1984-1996). V hlavní roli Angela Lansburyová.
Dukla 61: Česká televize postavila tragicky zesnulým
Film Dukla 61 inspirovalo skutečné důlní neštěstí na Ostravsku roku 1961. | Video: Česká televize Přední čeští herci - Martha Issová coby matka, Marek Taclík v roli otce, Václav Neužil, Martin Myšička a Jiří Langmajer jako představitelé vedení dolu - se různě úspěšně perou s ostravským nářečím.
Česká televize - Dukla 61: Náročné podmínky pro natáčení ceska televize dukla 61
Dukla 61 is a 2018 Czech disaster film directed by David Ondříček. The film is set in 1961 when a mining disaster at Dukla Mine in Dolní Suchá killed 108 miners. The film focuses on a family of a man who works at the mine along with his son. The film premiered at Finále Plzeň Film Festival.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat