maratonjogy.cz
 

Ceske drahy akce leto


program

registrace na
Maraton jógy

obchodní rejstřík povinné listiny
inside překlad
aktualny letak lidl
billa:letak
maxi slunečnice
katastr nemovitostí bez majitele
leták penny 6.8
katastr nemovitostí černá za bory
parlamentní listy duka
poštovní spořitelna vyškov

Ceske drahy akce leto

Muzeum ČD | Nostalgické jízdy ČD

Od konce července a během srpna se bude konat také tradiční akce Parní léto na trati 227 v okolí kouzelného městečka Telč. Historické parní vlaky zde budou jezdit od Kostelce u Jihlavy až do Slavonic například 27. a 28. července a také 3., 4., 10. a 11. srpna.

Slevy na vlak 2019 → České dráhy, Regiojet, akční jízdenky

Jihočeské léto s párou 2019 - akce již proběhla. Tradiční a oblíbené jízdy parních vlaků v Jihočeském kraji! Těšit se můžete na několik lokalit, které můžete parním vlakem navštívit. Změna programu a lokomotivy vyhrazena.

Jízdenka na léto | České dráhy

ceske drahy akce leto
Dobrý večer, budou mít letos České dráhy opět akci s jízdenkou na léto? Kdy se dá koupit a využil jste jí někdo? Dáte třeba tipy na trasy? 🙂

Nostalgické léto: pravidelné vlaky i jednorázové akce

ceske drahy akce leto
České dráhy se rozhodly využít většího zájmu lidí o letní dovolenou v Česku a nabídnou své neomezené jízdenky na prázdninové cestování i v kratší variantě než dosud.

České dráhy, a. s. | Léto na železnici: Speciální Jízdenka

Léto na Bechyňce - akce již proběhla. Již čtvrtý ročník oblíbených jízd Elinkou a Bobinkou na naší první elektrifikované trati z Tábora do Bechyně a zpět se bude konat od 15. června do 15. září 2019. Na území České republiky najdeme celou řadu památek, díky kterým můžeme i po řadě desetiletí žasnout nad

Jízdenka na léto – týdenní cestování vlakem po Česku nebo

Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Tiskové zprávy Bezdružické parní léto 2019. 15.7.2019 - 12:15. Na malebné západočeské trati z Pňovan do Bezdružic se bude o víkendu 20. a 21. července opět konat tradiční akce Bezdružické parní léto.

České dráhy, a. s. | „Jízdenka na léto“ - 14 dnů

Chystáte se v létě jet na vodu? Navštívit jeden z mnoha hudebních festivalů? Nebo prostě jen chcete cestovat a poznávat krásy České republiky? České dráhy pokračují letos v úspěšné akviziční nabídce nazvané "Jízdenky na léto", která vám umožní za přijatelnou cenu cestovat 14 dní všemi vlaky Českých drah po celé naší železniční síti.

Léto na Bechyňce - akce již proběhla | České dráhy

Akce: Vlakem do Benátek za tisícovku Po nabídce, jak levně cestovat k Baltu , je zde nabídka na cestu k Jadranu, konkrétně do italských Benátek. Zde se můžete dostat z Prahy pohodlnými vlaky Railjet už za cenu od 43 eur, tedy za něco lehce nad 1000 Kč, a …

České dráhy, a. s. | Cestujte vlakem levně s „Jízdenkou na

ceske drahy akce leto
Kalendář jízd nostalgických vlaků ČD v roce 2019. Stáhněte si kalendář nostalgických jízd pro rok 2019 (data platná k 6.3.2019) se základními informacemi o nasazených vozidlech a trasách.

České dráhy, a. s. | „Jízdenka na léto“ - 14 dnů

Letos se opět chystám akce využít a to už jako “novodobý režijkář” s kartou IN 25, kdy cena jízdenky na 7 dní vychází na 690 Kč, dvoutýdenní na 990 Kč. Jsem novodobý režijkář! Příspěvek sdílený Ondřej Matěj Hrubeš (@omh86), Čen 10, 2017 v 9:27 PDT.

Výhodná “Jízdenka na léto” pro prázdninové cestování

Tiskové zprávy Cestujte vlakem levně s „Jízdenkou na léto“ 10.6.2013 - 12:33. České dráhy mají pro své zákazníky výhodnou nabídku na letní cestování po celé republice.

České dráhy: Jízdenka na léto - Cestuj Levně

Michale, díky za tenhle skvělý web, plný užitečných tipů. Díky němu konečně sbírám body, vlakem toho najezdím docela dost. Váš web několikrát zmiňuju v článku o tipech na hezké tratě, které stojí za to s Jízdenkou na léto projet, třeba se někomu budou hodit.

České dráhy letos znovu nabídnou na léto akční jízdné

ceske drahy akce leto
České dráhy se rozhodly využít většího zájmu lidí o letní dovolenou v Česku a nabídnou své neomezené jízdenky na prázdninové cestování i v kratší variantě než dosud.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat