maratonjogy.cz
 

Cesky rozhlas 1968


program

registrace na
Maraton jógy

eva cinová prostřeno
bakaláři litvínovská 600
díky za přání k narozeninám
katastr nemovitosti vyskov
zuzana loudova ceska sporitelna
dracik litvinov
počasí katovice
distraction překlad
ropa aktualne
datová schránka 9swaix3

Cesky rozhlas 1968

Okupace Československa 21. srpna 1968 - první hlášení cesky rozhlas 1968
Přehled programu vysílání všech stanic Českého rozhlasu. Aktuální informace o právě vysílaných pořadech.
Studio ´68: Speciální vysílání Českého rozhlasu | Web 1968
Jak jsme žili přesně před 50 lety? Prostřednictvím fotek to teď připomínají Český rozhlas a společnost Czech Photo. Společně uspořádaly velkou fotografickou soutěž pro amatérské i profesionální fotografy s názvem Československo – fotografie roku 68. Hlavní téma? Každodenní život roku 1968.
Srpen 1968 v Českém rozhlase: pieta k uctění památky cesky rozhlas 1968
Připomeňte si s námi i vy rok 1968 na velkém koncertu 21. srpna na Václavském náměstí a ve vysílání Český rozhlas - Radiožurnál.-----Více o koncertu > Koncert ´68: Největší hity 60. let Více o vysílání zde > Studio ´68: Speciální vysílání k srpnovým událostem
1968 | Český rozhlas cesky rozhlas 1968
Španělské srdce plné příběhů. Poslechněte si Annu Reinhold na Letních slavnostech staré hudby. Francouzská mezzosopranistka vystoupila 22. července 2019 v pražském Zámku Troja na 20. ročníku MHF Letní slavnosti staré hudby s atraktivním programem Corazón español.
Images of Cesky rozhlas 1968
Český rozhlas (ČRo) je český veřejnoprávní rozhlasový subjekt zřízený zákonem. V současnosti Český rozhlas provozuje čtyři celoplošné stanice (Radiožurnál, Dvojka, Vltava a Plus), ve všech krajích také regionální vysílání, digitální stanice (Rádio Junior, Radio Wave, D-dur, Jazz) a internetové streamy (Rádio Junior – písničky a příležitostně Rádio
Boj o rozhlas (1968) – Wikipedie cesky rozhlas 1968
Jak jsme žili přesně před 50 lety? Prostřednictvím fotek to teď připomínají Český rozhlas a společnost Czech Photo. Společně uspořádaly velkou fotografickou soutěž pro amatérské i profesionální fotografy s názvem Československo – fotografie roku 68. Hlavní téma? Každodenní život roku 1968.
Udělat tlustou čáru za minulostí - plus.rozhlas.cz
Rok 1968 den po dni. Historie, příběhy, fotografie, mluvené slovo k poslechu. Projekt Českého rozhlasu.
Český rozhlas D-dur
Webovým portálem dostupným na adrese 1968.rozhlas.cz i speciálním twitterovým účtem @jarous68 připomíná Český rozhlas padesáté výročí od roku 1968. Nepůjde pouze o známou sovětskou okupaci z 21. srpna a dění v následujících dnech, ale komplexní pohled na dění před 50 lety.
Český rozhlas Radiožurnál cesky rozhlas 1968
Speciální vysílání připomínalo minutu po minutě události srpna 1968. Odstartovalo na stanicích Radiožurnál a Český rozhlas Plus v pondělí 20. srpna ve 21 hodin, tedy pár minut před tím, než se o 50 let dříve objevilo na ruzyňském letišti první vojenské letadlo. Skončilo 21. srpna v 10 hodin dopoledne.
Český rozhlas - Rok 1968 a současní hudebníci | Facebook
Speciální vysílání připomínalo minutu po minutě události srpna 1968. Odstartovalo na stanicích Radiožurnál a Český rozhlas Plus v pondělí 20. srpna ve 21 hodin, tedy pár minut před tím, než se o 50 let dříve objevilo na ruzyňském letišti první vojenské letadlo.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat