maratonjogy.cz
 

Databáze odborných knih


program

registrace na
Maraton jógy

krimi zprávy brno-venkov
obrázky les
rogue prelozit
kolaudační souhlas katastr nemovitostí
milan peroutka tvoje tvář má známý hlas mika
česká televize jižní čechy
comme ci comme ca překlad
jan kolář český rozhlas
obrázky vánoce kreslené
kaufland letak 4.6

Databáze odborných knih

Databáze odborných zdrojů

Elektronická knihovna ProQuest Ebook Central zpřístupňuje tisíce zejména odborných e-knih z nejnovější produkce špičkových nakladatelství (např. Springer, Wiley, Elsevier, Sage, Taylor and Francis, CRC Press) pomocí tzv.

Abecední seznam - knihovna.cvut.cz

Databáze odborných zdrojů Nabídněte svým uživatelům odborný digitální obsah od českých a slovenkých vydavatelů z jednoho místa. Pablikado obsahuje kvalitní open access i komerční periodika, které se nacházejí na prestižních seznamech jako je seznam časopisů Rady vlády, ERIH, Scopus apod.

100 Nejlepších knih k přečtení (RECENZE A TIPY K VÝBĚRU

databáze odborných knih

Některé databáze obsahují kromě základních údajů o článku i jejich plný text. U části článků je plný text dostupný pouze v tištěné podobě. V takovémto případě musíte nejprve zjistit, zda se konkrétní časopis nebo noviny nacházejí v NK, případně v jiné české knihovně.

Přehled licencovaných databází — Národní knihovna České

The latest Tweets from Databaze knih (@DatabazeKnihCZ). Databáze knih a spisovatelů, hodnocení knih, bazar knih, diskuze, novinky,

Databáze a plné texty – NLK

Provozovatel = Databaze knih s.r.o., Teplická 604/15, Střížkov, 190 00 Praha 9, zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném u Městského soudu v Praze. Spisová značka C 302477. Spisová značka C 302477.

Databaze knih (@DatabazeKnihCZ) | Twitter

databáze odborných knih

Byla jsem trochu skeptická ke všem nadšeným ohlasům, ale musím jim dát naprosto za pravdu. Tuto knihu by si měl přečíst každý, ať už se setkává s neslyšícími či ne. Myslím, že nikdo si nedokáže představit, jaké komplikace a problémy musí neslyšící neustále překonávat.

Volně dostupné časopisy na internetu — Národní knihovna

databáze odborných knih

Databáze knih je opět nominována na Cenu českého internetu - Křišťálovou lupu 2018 (v kategorii Zájmové weby) - podpořit ji můžete svým hlasem zde: https://kristalova.lupa.cz

Recenzované a impaktované odborné časopisy — Národní

Kvalita odborných časopisů se dá posuzovat podle různých hledisek. Jedním z nich je recenzní řízení, při kterém jsou odborné články před publikováním posuzovány nezávislými odborníky (tzv. recenzované časopisy).Dalším sledovaným hlediskem může být citovanost článků vyjádřená tzv.

Jak prezentovat odborné výsledky - Eva Juláková | Databáze

databáze odborných knih

ProQuest je multioborová databáze umožňující přístup k plným textům odborných časopisů, knih, disertací a dalších publikací. V rámci jednotného rozhraní je přístupná i digitální knihovna Ebrary. Licence KNAV umožňuje přístup do 6 hlavních bází z kolekcí ProQuest Central …

Elektronické informační zdroje – Knihovna Akademie věd ČR

Cambridge Open - multioborová databáze článků, časopisů a e-knih z produkce Cambridge University Press ERIC - databáze zaměřená na problematiku vzdělávání dětí i dospělých, školní poradenství, speciální pedagogiku, management výchovy a vzdělávání apod.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat