maratonjogy.cz
 

Datová schránka danové přiznání


program

registrace na
Maraton jógy

katastr nemovitostí sbírka listin
billa leták tanvald
výměna manželek gay pár
klasické přání k narozeninám
predpoved pocasi vesec
district překlad
kaufland bohunice leták
rajce sdh vrbka
matýskova matematika převody jednotek
zdravé palačinky pro děti

Datová schránka danové přiznání

Povinné elektronické přiznání k dani: Dá se zbavit datové

datová schránka danové přiznání

Daňové přiznání k DPH a kontrolní hlášení po účinnosti novely zákona č. 235/2004 Sb., o DPH, ve znění pro rok 2019. S účinností k 1. 4. 2019 dochází k novelizaci zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění zákona č. 80/2019 Sb. (dále jen „zákon o DPH“).

Jak podat daňové přiznání elektronicky? | Peníze.cz

datová schránka danové přiznání

Březen je pro mnoho lidí dobou podávání jejich daňového přiznání. Letos už se k tomu dá využít i datová schránka. Ale nejen k tomu: jako občané můžete skrze datovou schránku podávat v zásadě jakékoli podání vůči orgánům veřejné moci.

Posíláme dokumenty přes datové schránky (návod a video

Od letoška platí, že ti, kdo mají datovou schránku, musejí podávat přiznání k dani výhradně elektronicky. Jinak jim hrozí pokuta dva tisíce korun. Týká se to hlavně firem, které mají „datovku“ povinně. Pokutu však mohou dostat i ti, kdo si pořídili schránku dobrovolně a zároveň si daňová přiznání podávají sami.

Datové schránky a daňové přiznání: jak je to s termíny

Vyplňte své uživatelské jméno a heslo a přihlaste se. Pokud jste se ještě nikdy nepřihlašovali do své datové schránky, použijte přihlašovací údaje, které Vám byly vygenerovány systémem a doručeny v obálce se žlutým pruhem nebo prostřednictvím aktivačního portálu.

Elektronická podání pro finanční správu - Daňový portál

A není k tomu nutně potřeba ani datová schránka, ani elektronický podpis. Daňové přiznání lze jednoduše podat prostřednictvím online aplikace daňového portálu EPO. Podle toho, zda poplatník má nebo nemá elektronický podpis nebo datovou schránku, bude s …

Úvodní stránka - Home

Daňová informační schránka (DIS) podle § 69 zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů, poskytuje prostřednictvím dálkového přístupu daňovému subjektu vybrané informace shromážděné ve spisu a na osobním daňovém účtu poplatníka. Přístup do DIS je umožněn pouze

Datová schránka - přiznání daně o nabyti - BusinessCenter.cz

datová schránka danové přiznání

Daňové přiznání přes datovou schránku už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Daňová informační schránka | Daňový portál | Daně

Datová schránka je pro občany a OSVČ zcela bezplatná, potřebujete jen počítač s administrátorskými právy a přístupem na internet. Podpora dvou prohlížečů Abyste mohli snadno používat oficiální aplikaci datových schránek (DS), potřebujete povolit instalaci doplňku s názvem 602XML Filler.

Máte datovou schránku? Daně přiznáte elektronicky, jinak

datová schránka danové přiznání

©2019 Ministerstvo vnitra ČR. Všechna práva vyhrazena. Provoz datových schránek i webové prezentace zajišťuje Česká pošta, s.p.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat