maratonjogy.cz
 

český rozhlas akce


program

registrace na
Maraton jógy

české dráhy storno poplatek
kaufland akční letak
údaje obchodní rejstřík
veganské bezlepkové palačinky
česká televize čt1
kontokorent česká spořitelna urok
teorie velkého třesku sheldonova sestra
lidl leták 30.10.2019
grepolis štěstí
mateřské centrum slunečnice olomouc

český rozhlas akce

Webík - Hry a pohádky pro děti i jejich rodiče český rozhlas akce Na devizový příslib před cestou do zahraničí čekali lidé před rokem 1989 i několik let. Málokdo mladší třiceti let si dnes dokáže představit, že by nemohl svobodně odjet na dovolenou do zahraničí.
Kultura | Český rozhlas Program Českého rozhlasu Jak nás naladíte Český rozhlas Zprávy Stanice Newslettery Vše na webu A-Z
Český rozhlas Vysočina český rozhlas akce Charitativní akce Jedeme pro Světlušku je v cíli. Získala do veřejné sbírky přes 170 tisíc korun. Během srpna se po republice jezdilo v rámci akce Jedeme pro Světlušku. Na tandemovém kole se vystřídalo 12 lidí z Českého rozhlasu. Cílem byla místa, kde Světluška pomáhá.
iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy český rozhlas akce Český rozhlas; Rádio Junior; Webík - Stránky pro děti. Na dětském webu Webík najdete zábavné pohádky i pro nejmenší, online hry pro děti zdarma, malování, soutěže (sudoku) nebo poradnu pro zvířátka. Webík potřebuje ke spuštění přehrávač Flash.
Akce starožitnost | Dvojka Pravidelně pro vás připravujeme koncerty, besedy a další akce. 5 minut. Příběhy o svobodě, snění a právu na vlastní názor. Vycházejí dvě novely Trumana Capoteho . Český rozhlas
Jedeme pro Světlušku | Radiožurnál český rozhlas akce Informace, vzdělání i zábava. Online vysílání a vše o programu. Čaj Pu Erh buď lidé milují, nebo nenávidí, říká čajový mistr František Šutera
Český rozhlas Dvojka český rozhlas akce Český rozhlas Olomouc Legendární západočeský trampský písničkář, ale také řezbář a moderátor, autor téměř stovky písniček, které přejímají do svého repertoáru nejen trampské kapely.
Český rozhlas Olomouc - kalendář akcí - OLOMOUC.CZ Hudební hledání Petra Lüftnera. Muzikant a moderátor Českého rozhlasu Petr Lüftner vám ve svém pořadu nabízí seznámení s písněmi a interprety, které není zcela běžné v českém éteru zaslechnout.
Kontakt | Plzeň - plzen.rozhlas.cz Na devizový příslib před cestou do zahraničí čekali lidé před rokem 1989 i několik let. Málokdo mladší třiceti let si dnes dokáže představit, že by nemohl svobodně odjet na dovolenou do zahraničí.
Český rozhlas Vysočina Český rozhlas: zprávy, rozhovory, kultura, historie i věda. Martin Růžek na rozhlasového Leara vzpomínal jako na jeden z nejnáročnějších úkolů své kariéry, byl pro něj mimořádně fyzicky i emocionálně vyčerpávající.
Český rozhlas Region – Praha a střední Čechy Světová konkurence v agentuře Reuters bylo to nejhezčí, co mě mohlo potkat, říká Petr Josek. Retrospektivní výstava Petra Joska Tak jsem fotil je k vidění v pražském Czech Photo Centru.
Program - Český rozhlas Brno Úspěchy i neúspěchy, průšvihy, nedorozumění, boj s tvrdými a měkkými y/i, poznámky i pochvaly – zkrátka veškerá dobrodružství i pohromy z poslední lavice.
Český rozhlas Brno Pravidelně pro vás připravujeme koncerty, besedy a další akce. 5 minut. Příběhy o svobodě, snění a právu na vlastní názor. Vycházejí dvě novely Trumana Capoteho . Český rozhlas
Historie českého zločinu: Akce starožitnost - YouTube český rozhlas akce Pozvánky na kulturní, rodinné a společenské akce, výstavy a přehlídky přijímá: Iva Kokešová Český rozhlas Plzeň nám. Míru 10 301 00 Plzeň e-mail: iva.kokesova@rozhlas.cz. Informace z oblasti hobby (zahrádkáři, chovatelé, sběratelé, turisté, alternativní medicína apod.) uvítá: Soňa Vaicenbacherová Český rozhlas

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat