maratonjogy.cz
 

Fake news aktuálně


program

registrace na
Maraton jógy

sportka výsledky 7.10
katastrální mapa kunice
erotické povídky tanec
team speak 3 slunecnice
dětské obrazky
predpoved pocasi ladna
spanelstina prekladac
ceske dráhy in karta
počasí radar norský
podcasty český rozhlas

Fake news aktuálně

Fake news - Aktuálně.cz
fake news aktuálně
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa Byznys s fake news: Dezinformační weby získávají prodejem reklamy ročně miliardy Inzerenti vzhledem ke složitosti systému internetové reklamy často přesně nevědí, kde všude se jejich reklamy objeví.
Manipulace na internetu: Dokážete rozpoznat fake news a
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Seznam couvá, pravdivost webů hodnotit nebude. Nevěděli jsme o tom, neschválili bychom to, říká šéf Foto: Shutterstock reklama.
Fake news - Aktuálně.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Lidé s radikálními politickými názory neuznají chybu, i když o ní vědí, tvrdí vědci Foto: Shutterstock reklama.
dezinformace - Aktuálně.cz
fake news aktuálně
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa Fake news Falešné vzpomínky lidí podporují šíření falešných zpráv, tvrdí mezinárodní průzkum "Paměť je rekonstrukční proces a jsme nevědomě náchylní ke zkreslování našich vzpomínek," říká výzkumnice Gillian Murphyová z …
Nejlepší kniha o fake news!!! | Albatrosmedia.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Lidé s radikálními politickými názory neuznají chybu, i když o ní vědí, tvrdí vědci Foto: Shutterstock reklama.
Fake news - Aktuálně.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa Fake news Falešné vzpomínky lidí podporují šíření falešných zpráv, tvrdí mezinárodní průzkum "Paměť je rekonstrukční proces a jsme nevědomě náchylní ke zkreslování našich vzpomínek," říká výzkumnice Gillian Murphyová z irské univerzity.
Fake news - Aktuálně.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Spojené státy vědí, kde se nachází třetí nejvyšší velitel samozvaného Islámského státu (IS) z doby, kdy organizaci vedl nyní už zneškodněný abú Bakr Bagdádí.
Co je fake news a jaké jsou nejlepší knihy | Rexter.cz
Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Média, politici, sociální sítě – ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a …
Video: Volby do Evropského parlamentu a role fake news
Fake news. Fenomén, o kterém poslední dobou mluví stále častěji. Hlavně starší generace v něm ale tápe a dezinformační zprávy hltá jedním dechem. Česká televize by to ráda změnila, a tak se už brzy vytasí se soutěžním pořadem To se ví. V něm kromě Tomáše Měcháčka coby moderátora zazáří i Aleš Háma, Halina Pawlowská i její zeť, grafik, hudebník a

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat