maratonjogy.cz
 

Kazmovo prostřeno


program

registrace na
Maraton jógy

ms slunečnice radotín
slunečnice grafické programy
česká televize masterchef junior
teorie velkeho tresku 07x07
tvoje tvar ma znamy hlas to nejlepší
výměna manželek 23.8. celý díl
česká pošta pardubice
český rozhlas 1968
jizdni-rady-idos.cz
ulozto..cz

Kazmovo prostřeno

Predátor: Evoluce / The Predator (2018) | ČSFD.cz

Kazmovo sbírání víček Žádný český výzkum dokazující, že u nehody zastaví jeden člověk z deseti, neexistuje. Obrat nastal minulý rok, kdy Kazmův tým přelstil primáckou reality show Prostřeno. Namísto klasického kazmovského výpeku zde přibyl nový prvek: dobro. Celá akce totiž byla zabalena do hávu jakési

Prima Prostřeno (@Prostreno) | Twitter

Celý národ v tuto chvíli neřeší nic jiného, než jak to bylo s podfukem najatého ajťáka Karla v pořadu Prostřeno. Teď už se ví, že v tom má prsty moderátor Kazma, který v roce 2015 už napálil České lvy, když jim podstrčil falešného Jima Carreyeho. Co na jeho nejapný

VIDEO: 3 důvody, proč je Kazmovo odhalení pranku na Leoše

Kazmovo“ upravené vozítko tak má základ v Graf Carello Duett, tedy dvoumístné variantě s kabinou. Aktuální varianta Graf Carello Duett je 1.790 mm dlouhé, 1.110 mm široké a 1.660 mm vysoké vozidlo s užitečným zatížením 243 kilogramů.

10 největších skandálů roku 2017: Nasupená Verešová kazmovo prostřeno

Před uvolněním nejnovějšího dílu One Man Show lidé, co byli do přísně utajovaného natáčení zasvěceni, hovořili o tom, že to rozhodně přebije i díl o Prostřeno!, který řešila celá republika. Povedlo se, nebo si Kazma (33) po průšvihu s fingováním hrůzně působící nehody na Leoše Mareše (42) uřízl další ostudu?

Kazma a Prostřeno | Ostatní | FORUM | Auto HI-FI club CZ kazmovo prostřeno

V Prostřeno bolo už toľko magorov a bláznov, že sme to museli prepáliť ešte o stupeň vyššie. Museli sme prísť s niečím, čo tu ešte nebolo. Možno keby tam chýbalo niečo z toho, čo sme do vlastností a záujmov nášlo človeka vložili, tak by po tom tak neskočili.

Podvod na Mareše v novém videu Kazmy: Jágr mu dal pěstí a kazmovo prostřeno

Kazma se svým štábem odhalil a natočil zákulisí výroby soutěžního pořadu Prostřeno. Šlo o „reality show na druhou“, výroba štábu, který natáčel reality show pro Primu, byla manipulována a řízena štábem Kazmy, který režíroval a dramaturgicky tvořil ústřední postavu show Primy.

Epizoda 39: Kazma - Podcast Proti Proudu

Kazma se svým štábem odhalil a natočil zákulisí výroby soutěžního pořadu Prostřeno. Šlo o „reality show na druhou“, výroba štábu, který natáčel reality show pro Primu, byla manipulována a řízena štábem Kazmy, který režíroval a dramaturgicky tvořil ústřední postavu show Primy.

Český internetový fenomén Kazma: Ukázali sme, že reality

Kazmovo pojetí formátu "Dirty Job" mě absolutně neuchvátilo, naopak mi připadá neuvěřitelně trapný (na to kolik je Kazmovi let) a jeho neustálý "oušit" mi fakt leze na nervy. Takže jak se mi líbila "jeho" verze jednoho dílu sračky Prostřeno! nebo vyjebávka (?) s Marešem a Trabantem, tak "Kazma v práci" stojí fakt za prd.

Prostreno! - Home | Facebook

Kazmovo "Prostřeno!" má za den 2 mil. zhlédnutí Pořad One Man Show, v rámci kterého aranžoval jeho protagonista Kazma Kazmitch do pořadu TV Prima Prostřeno! dva účinkující, dosáhl za jeden den vysílání na Stream.cz téměř 2 mil. zhlédnutí. "Kazma ve středu spolkl 65 procent ze všech dat, která k lidem ze Seznamu tekla.

Kazmovo "Prostřeno!" má za den 2 mil. zhlédnutí | MediaGuru

Kazmovo Prostřeno. Podivín Karel s lupénkou a poruchou řeči zůstane navždy ve zlatém fondu primáckého pořadu Prostřeno. Prý to všechno byla jedna velká kazmovina a showman měl napálit celou televizi. Chtěl tím vším upozornit na osud lidí žijících s Tourettovým syndromem a samozřejmě si udělal reklamu jako blázen.

FOTO: Leoš Mareš se drsně vyjádřil ke Kazmovu odhalení! Co

Kazmu a jeho One Man Show jsme mohli poznat u mnoha příležitostí. Nejdůrazněji se do paměti národa zapsal kouskem, ve kterém do pořadu Prostřeno propašoval svého člověka, který neřízeně nadával a spal v rakvi.

1/10 na billboardu - co nachystal Kazma Kazmitch? | Casino kazmovo prostřeno

Jenže bystřejší divák celou věc prohlédl už dávno předtím, než nějaké Kazmovo video vyšlo, a ten tak dobře ví, že kromě peněz na dobrou věc, se Kazma taky hezky zahojil, k tomu Leošovi pošramotil image, a až v budoucnu bude zase něco vymýšlet, bude to mít hodně těžké, aby mu na to ještě někdo skočil.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat