maratonjogy.cz
 

Liftago obchodní rejstřík


program

registrace na
Maraton jógy

powerline bazos
texty prekladac
nerf dráčík
kaufland letak od 7.6. 2019
česká televize déčko večerníček
čeští amatéři 41
albert leták od 24.1.
kaufland leták od 15.6.2019
lidl letak zilina
ceske drahy ejizdenka

Liftago obchodní rejstřík

Liftago CZ, s.r.o. - IČO 29138787 - Obchodní rejstřík na

liftago obchodní rejstřík
Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce.Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst.f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby

Liftago

Společnost Liftago, a.s. vznikla v roce 2012 a sídlí na adrese KARLOVO NÁMĚSTÍ 313/8, 12000 Praha. Hlavním oborem činnosti je Demolice a příprava staveniště. Kontakt Obchodní rejstřík Osoby Obory Společníci a vklady Vývoj Živnosti. Liftago, a.s.

Liftago CZ, s.r.o. , Praha IČO 29138787 - Obchodní

Volná pracovní místa MPSV, Firma: ADLER Czech, a.s.. Pro ADLER Czech, a.s. eviduje úřad práce 2 volná pracovní místa v 1 nabídce práce firem, 1 nabídka práce je nová, 1 nabídka je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 25000 do 31000Kč. 64 historické nabídky jsou přístupné po přihlášení.

Obchodní rejstřík - YouTube

- Obsah rozhodnutí, které valná hromada společnosti Liftago, a.s. přijala v rámci bodu 8. programu jednání valné hromady dne 21.9.2017, je následující: a) Základní kapitál Společnosti ve výši 2.902.561,- Kč se zvyšuje o částku 377.582,- Kč na částku 3.280.143,- Kč s tím, že upisování akcií nad ani pod částku se nepřipouští.

LIFTAGO - ochranná známka, majitel Mobility iNovel

obchodní rejstřík - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu obchodní rejstřík, které hledáte. V …

Liftago, a.s. IČ 24278777, emitent cenných papírů

Liftago využívá volné kapacity řidičů nezávisle na jednotlivých taxislužbách, a má zejména v noční špičce největší kapacitu vozů. Přivolaný řidič je tedy vždy licencovaný profesionál. A nejen to. Liftago pomáhá i městům, konkrétně v politice tzv. Smart cities, tedy chytrých měst bez dopravních zácp.

Nová konkurence na trhu taxislužeb: Liftago

Ke lhůtám pro svolání valné hromady a rozhodnutí o rozdělení zisku. Obchodní společnosti řeší v praxi otázku, zda a kdy je nutné svolat valnou hromadu společnosti za účelem projednání účetní závěrky, a kdy lze rozhodnout o rozdělení zisku nebo úhradě ztráty.

ADLER Czech, a.s. - Volná pracovní místa

liftago obchodní rejstřík
Ostatní skutečnosti. Valná hromada společnosti Liftago, a.s. rozhodla dne 15. 10. 2018 o zvýšení základního kapitálu takto: a) Základní kapitál Společnosti ve výši 3.280.143,- Kč se zvyšuje o částku 725.641,- Kč na částku 4.005.784,- Kč s tím, že upisování akcií nad ani pod částku se …

Ke lhůtám pro svolání valné hromady a rozhodnutí | epravo.cz

liftago obchodní rejstřík
Obchodní, Insolvenční a DPH rejstřík s kontakty - sluzby.cz Business AR CARS Business Nová Polana Travel Jamall Nábytek Business ILVERO Food & Drink STEEL RING Entertainment You May Also Like See All. Liftago Taxi Travel HoppyGo Travel SMS Jízdenka Travel Dopravní informace Travel Leo Express Travel Na kole i pěšky Travel

Liftago, a.s., IČO: 24278777, 20. 9. 2019 - Obchodní

liftago obchodní rejstřík
Emitent Liftago, a.s., IČ 24278777 - základní informace z centrálního depozitáře cenných papírů

obchodní rejstřík | E15.cz

liftago obchodní rejstřík
Vyzkoušejte levnější taxi v Praze – jen 19,90 Kč/km. Volejte nonstop na 226 000 226. Vždy za vámi přijede nejbližší vůz. Navíc můžete za taxi platit i kartou.

Liftago CZ, s.r.o., IČO: 29138787, 8. 11. 2019 - Obchodní

Skontrolujte si subjekt s ktorým obchodujete. Sledujte či sa na neho nebola uvalená exekúcia, dražba, likvidácia či konkurz.

‎MIURA Hotel on the App Store - apps.apple.com

Liftago

zo.sk - Zoznam organizácií, IČO a IČ DPH | Konkurzy a

obchodní rejstřík slovenských firem - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu obchodní rejstřík slovenských firem, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat