maratonjogy.cz
 

Maintain překlad


program

registrace na
Maraton jógy

prostřeno bohouš
pokosova pila lidl letak
teorie velkého třesku sledovat online
teorie velkeho tresku 12 séria online
albert leták 9.6
tvoje tvář má známý hlas 3 body
převody jednotek informací
dlouha videa nevera
počasí chopok
česká pošta centrum

Maintain překlad

Český Studijní Překlad (Czech Study Bible) | Logos Bible

maintain překlad Příklady: "keep a diary"; "maintain a record"; "keep notes" verb supply with room and board Synonyma: keep Příklady: "He is keeping three women in the guest cottage"; "keep boarders" verb allow to remain in a place or position Synonyma: retain, continue, keep, keep on, keep going

Shawn Mendes, Camila Cabello – Seňorita | Text a překlad

Text písně Maintain The Focus — Obscure Disorder: featuring Kinetic Energy (Arsonists), [Logik], Make the quick decision recognition or the limelight, {Fuck all gimmicks I rather connect like websites, Visions took flight of all the money and the jiggy

Anglický slovník: překlad slova keep

keep přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. keep překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník. Vyhledej.

keep it up - Angličtino-Čeština Slovník - Glosbe

Příklad věty s "maintain", překlad paměť add example en The data subjects right to transmit or receive personal data concerning him or her should not create an obligation for the controllers to adopt or maintain processing systems which are technically compatible.

maintain překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

maintain překlad REGULARto regularly record written information somewhere Examples from the Corpus keep a record/account/diary etc A of visiting the after each and at is with the parents keeping a record. Each day we are to keep a diary. Tish to do some , but is too on keeping a diary. Only one in five is believed to keep a record of of or the .

Kodaline – Head Held High Lyrics | Genius Lyrics

překlad keep it up ve slovníku angličtino-čeština. Zobrazuji stranu 1. Nalezeno 3363 vět, které odpovídají výrazu "keep it up".Nalezeno za 129 ms.Překladové paměti jsou vytvářeny člověkem, ale upravovány počítačem, což by mohlo způsobit chyby.

keep - překlad do češtiny | slovník slovniky.lingea.cz

Logos is proud to offer the Czech Study Bible. This new translation gives you a unique opportunity to penetrate the depth of the biblical message in high-quality, contemporary Czech. It seeks to maintain the translations from the original Hebrew, Aramaic and …

to maintain - český překlad - slovník bab.la

Our objective is to maintain reasonable food prices and a decent income for farmers. Naším cílem je udržet rozumné ceny potravin a důstojný příjem pro zemědělce. to maintain (také: to encourage , to hold , to keep , to preserve )

Prekladač Google

maintain překlad mlčenlivost: maintain confidentiality/secrecy zachov(áv)at mlčenlivost. vést: keep house, housekeep, maintain a household vést domácnost. dekorum: maintain decorum, nedat znát navenek keep up appearances zachovat (si) dekorum. zachovat: keep sth in its original state, maintain the original condition of sth zachovat co v původním stavu

Anglický slovník: překlad slova keep

Anne had to run to keep up with him. Mike přidal do kroku. Anne musela běžet, aby mu stačila. > Slow down! Grandma can barely keep up with you. Zpomal! Babička ti jen stěží stačí. > Its impossible to keep up with John. He is as fast as lightning. Je nemožné Janovi stačit. Je rychlý jako blesk.

Český Studijní Překlad (Czech Study Bible) | Logos Bible

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

maintain definition | English definition dictionary | Reverso

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

maintain - překlad do češtiny | slovník slovniky.lingea.cz

Search maintain and thousands of other words in English definition and synonym dictionary from Reverso. You can complete the definition of maintain given by the English Definition dictionary with other English dictionaries: Wikipedia, Lexilogos, Oxford, Cambridge, Chambers Harrap, Wordreference, Collins Lexibase dictionaries, Merriam Webster

Maintain v Češtině, překlad, Angličtino-Čeština Slovník

Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat