maratonjogy.cz
 

Národní databáze knih


program

registrace na
Maraton jógy

české dráhy výpočet ceny
živnostenský rejstřík vzor
mikrofon dráčik
pocasi praha andel
palacinky zakladni
billa jičín leták
amazon zpravy
důchodové připojištění česká spořitelna
obrázky ježka
teorie velkeho tresku test

Národní databáze knih

Česká národni bibliografie — Národní knihovna České republiky

národní databáze knih České a zahraniční knihy vydané po roce 1801 jsou součástí Univerzálního knihovního fondu (UKF). Tato sbírka je u produkce vydané na území České republiky (do roku 1992 Československa) tvořena na základě práva povinného výtisku a dále nákupy a dary dokumentů domácí a zahraniční provenience. Povinný výtisk je dostupný pouze prezenčně ve studovnách Klementina.

národní obrození - štítek | Databáze knih

MZK Brno - Moravská zemská knihovna v Brně je odborná veřejná knihovna

Knihovna | NPMK

Nepřetržitý online přístup k odborným informacím. Pro rok 2018 získala Národní technická knihovna přístup do objemných kolekcí elektronických knih čtyř významných vydavatelů odborné literatury.

Mezinárodní registrační systémy — Národní knihovna České

U knih chráněných autorským zákonem jsou možné pouze tištěné kopie. Kontakt: vypujcniprotokol@nm.cz Digitální kopie poskytujeme z knihovních fondů (knihy, periodika) vydaných do roku 1850 (včetně) a ze sbírkových předmětů bez zřetele k datu vydání.

Moravská zemská knihovna v Brně

národní databáze knih E-knihovna nabízí přes 1000 e-knih ke stažení. VÍCE ČTĚTE ZDE >>> Služby pro čtenáře. Můžete si půjčovat domů knihy, hudbu nebo filmy, rezervovat tituly, využívat meziknihovní výpujční službu, on-line databáze se vzdáleným přístupem

Úvod — Portal Autority

Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.

Mezinárodní registrační systémy — Národní knihovna České

národní databáze knih Portál Národní autority ČR, projekt Národní knihovny ČR, soustředí na jednom místě zatím mnohdy roztříštěné informace o problematice (v nejširším slova smyslu) tvorby a využívání souborů národních autorit všech typů.

Národní technická knihovna

Bibliografické záznamy knih vydaných od roku 1901, postupně je doplňována i produkce z období 1801-1900. Do báze není zahrnuta firemní literatura a drobné tisky. Databáze je výsledkem spolupráce tří největších českých knihoven – Národní knihovny ČR, Moravské zemské …

Národní báchorky a pověsti I - Božena Němcová | Databáze knih

České a zahraniční noviny a časopisy vydané po roce 1801 jsou součástí Univerzálního knihovního fondu (UKF). Nejnovější ročníky jsou dostupné přímo ve Studovně periodik (česká, zahraniční periodika a české deníky - posledních 9 let a zahraniční deníky - poslední 2 roky), předchozí ročníky je nutné objednat prostřednictvím katalogů do některé ze studoven.

Knihovna Národního muzea - Národní muzeum

ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze.

Images of Narodni Databaze knih

národní databáze knih Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Přihlásit Vytvořit profil Monografie postihuje složitý proces vytváření novodobého českého národa, označovaný jako národní obrození, v širokých společensko-ekonomických, politických a kulturních souvislostech.

Databáze brownfieldů | BROWNFIELDY CZ

Jsme projektem Národní knihovny ČR. The Union Catalogue is an eletronic catalogue which contains a list of collection held by participating libraries and other public institutions of the Czech Republic. Currently holds approx. 6,85 milion records of monographs, special documents, serials (journals, anthologies, proceedings, etc.) of foreign

Souborný katalog ČR - portál CASLIN

národní databáze knih První svazek ze dvou. První svazek národních báchorek a pověstí, psaných na lidové motivy, odposlouchaných z úst domažlického lidu, na Slovensku, v Ratibořicích i od vlastní babičky, do nichž Božena Němcová, nadšená krásou lidové řeči a národními tradicemi, vložila srdce, přání a …

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat