maratonjogy.cz
 

šíp česká televize


program

registrace na
Maraton jógy

billa leták 15.4
snář pád ze schodů
datová schránka vzp praha východ
macháček český rozhlas
rozkládací sedačka bazos
vraceni jizdneho ceske drahy
krimi zpravy tachov
ordinace v růžové zahradě 2 822 online
knihy dobrovský isic
mc1 ceska televize

šíp česká televize

Všechnopárty — iVysílání — Česká televize šíp česká televize

Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.

Téma Šíp — ČT24 — Česká televize šíp česká televize

Vratislav - Čeští fotbalisté nezvládli vstup na fotbalové Euro. Sborná vedla ve Vratislavi už ve 24. minutě po gólech Dzagojeva a Širokova 0:2 a svěřenci trenéra Bílka nakonec Rusku podlehli 1:4. Podle asistenta české reprezentace Jakuba Dovalila Rusové potvrdili svojí kvalitu. Podle moderátora a hráče fotbalové Amfory Karla Šípa naopak Češi potvrdili svoji "nekvalitu".

Archiv ČT - online archív pořadů ČT1

Všechnopárty je zábavnou talk show, kterou moderuje Karel Šíp. Do divadla Semafor, kde se pořad natáčí si zve každý týden tři hosty, s nimiž humornou formou probírá nejrůznější témata. Všechnopárty můžete sledovat každý pátek po 21:30 na stanici ČT1.

Karel Šíp – Wikipedie

Doražte na jednu z našich událostí StarDance do Ostravy, Brna, či Hradce Králové a zúčastněte se tak naprosto originálního flashmobu.

Přehled dílů — Všechnopárty — Česká televize

Všechnopárty je zábavnou talk show, kterou moderuje Karel Šíp. Do divadla Semafor, kde se pořad natáčí si zve každý týden tři hosty, s nimiž humornou formou probírá nejrůznější témata. Všechnopárty můžete sledovat každý pátek po 21:30 na stanici ČT1.

Česká televize - YouTube

Zábavná talk show, ve které se Karel Šíp s humorem a nadhledem sobě vlastním ptá svých hostů na vše, co se týká života a věcí s ním spojených. Přehled dílů — Všechnopárty — Česká televize

Karel Šíp: Češi potvrdili svoji NEkvalitu – ČT sport

Slavnostní křest má za sebou čerstvě zrekonstruovaný meziválečný železniční motorový vůz Stříbrný šíp. Mělo jít o „lidovější“ alternativu ke Slovenské strele, její slávy ale Stříbrný šíp nikdy nedosáhl. Hned na počátku totiž jeho rozjezd ukončila okupace, která motorovým vozům nepřála. Nyní by to mohlo být jiné.

Déčko — Česká televize

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..

Archiv ČT - online archív pořadů ČT1

V tuto chvíli Česká televize reprízuje seriál Četníci z Luhačovic od začátku. Vždy v pátek ve 20:00 na ČT1. Více o seriálu Četníci z Luhačovic. Všechnopárty. Všechnopárty je zábavnou talk show, kterou moderuje Karel Šíp. Do divadla Semafor, kde se pořad natáčí, …

Images of Šíp Česká televize šíp česká televize

Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the people who manage and post content.

Karel Šíp – Wikipedie

Všechnopárty. Karel Šíp se snaží aby byl pořad Všechnopárty něco jako zábavou poradnou na nim právě zvolené téma. To se liší díl od dílu a v souladu se zvoleným tématem jsou pozváni hosté, kteří mají k problematice co říci a jsou s ní nějakým způsobem spjatí.

Všechnopárty - díly online ke shlédnutí, poslední díl

V tuto chvíli Česká televize reprízuje seriál Četníci z Luhačovic od začátku. Vždy v pátek ve 20:00 na ČT1. Více o seriálu Četníci z Luhačovic. Všechnopárty. Všechnopárty je zábavnou talk show, kterou moderuje Karel Šíp. Do divadla Semafor, kde se pořad natáčí, si zve každý týden tři hosty, s nimiž humornou

Všechnopárty - díly online ke shlédnutí, poslední díl šíp česká televize

Pochází z umělecké rodiny, jeho otec Karel Hugo Feuerfeil (umělecky Šíp) byl operetní herec a zpěvák v ostravském divadle. Od dětství příležitostně vystupoval v ostravské televizi. Po studiu na Střední průmyslové škole filmové v Čimelicích, kde maturoval v roce 1963, se stal zaměstnancem Československé televize.Pracoval tam jako produkční v letech 1963 až 1973.

A — Pořady podle abecedy — iVysílání — Česká televize

Zábavná talk show, ve které se Karel Šíp s humorem a nadhledem sobě vlastním ptá svých hostů na vše, co se týká života a věcí s ním spojených. Všechnopárty — Česká televize Zpravodajství

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat