maratonjogy.cz
 

Promítací plátno bazoš


program

registrace na
Maraton jógy

prezidentské volby 2019 diskuze
knihy dobrovský e-shop
penzijní spoření česká pojišťovna
teorie velkeho tresku s01e12
albert letak od 23.10
rajce misutkovi
ordinace v růžové zahradě 2 repríza
albert leták olomouc
zprávy dne
teorie velkeho tresku cz torrent

Promítací plátno bazoš

Promítací plátno - Hradec Králové - Bazoš.cz

Ostatní - Promitaci platno bazar. Vybírejte z 7 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.

Promitaci platna - bazar - Bazoš.cz

cena za celý komplet, krásný 4 dílný obraz, bez vad, malovaný na plátno, které je napnuté na rámu, malba je i na stranách obrazu, proto již není nutné rámování, na každé části obrazu je drážka, přibalím i taková „L“ na zavěšení na zeď, k obrazu mám i originální krabici, rozměr 2 ks 40 x 40 cm a 2 ks

Projekcni platno - bazar - Bazoš.cz

Prodám promítací plátno, šířka 128 cm, jenom osobní odběr, SMS ne. Prodám elektrické projekční plátno NOBO nástěnné s dálkovým ovládáním. Lze namontovat na zeď i na strop Rozměr: 2000 mm x 1350 mm Úhlopříčka projekční plochy: 230 cm (90,5 ") ©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Projektory.

Promítací plátno - Prostějov - Bazoš.cz

Vysoce kvalitní projekční plátno MW Star 2000, stativové, lehoučké, odlehčená konstrukce, lehce přenosné, skládací, promítací plátno o rozměrech 147 cm x 170 cm, roztáhne se na libovolnou výšku, ruční svinování. Německá výroba.

Prodam platno - bazar - Bazoš.cz

Prodám promítací plátno. Málo používané, jako nové. Velikost cca 100cm na 75cm. Ideální pro domácí promítání. Plátno je možné upevnit na zeď nebo postavit přímo na stůl nebo na podlahu - drží pomocí přídavné tyče. K plátnu originální návod k použití a dobový záruční list.

Projektory bazar - Bazoš.cz

Inzerát č. 108281610: Promítací plátno, Cena: 790 Kč, Lokalita: Hradec Králové

Promitaci platno - bazar - Bazoš.cz

promítací plátno bazoš

Prodám starší promítací plátno o rozměrech 100x75cm. Cena je za jeden kus bez poštovného. Na jedné straně je lehce poškozen povrch, ale je to málo viditelné, viz. foto.

Promitaci platno - bazar - Bazoš.cz

promítací plátno bazoš

Promítací plátno rolovací se stojanem 150x150 cm - [20.10. 2019] Plátno promítací se postaví na zem, ručně natáhne a zavěsí na tyč. Nebylo prakticky používané a tak vypadá jako nové

Platno na - bazar - Bazoš.cz

Prodám jako nový pětidílný dekorativní foto obraz v provedení plátno dřevěný rám o celkovém rozměru 150x70cm. Kvalitní produkt původní cena 1599,- již nesehnatelné! (foto viz. příloha je reálná fotka ze stěny) šířka dílu 30cm, výška 2x40, 2x60, 1x70cm info: foto obraz (součástí kolekce Krajina

promítací plátno - Praha 9 - Bazoš.cz

promítací plátno bazoš

Ostatní - Prodam platno bazar. Vybírejte z 211 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. promítací plátno - [4.10. 2019] Prodám promítací plátno - viz obrázek. Mechanismus funkční, plátno poškozené, šířka cca 120cm. Prokš ©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar . Nápověda, Dotazy,

Platno - bazar - Bazoš.cz

Nábytek - Promitaci platno bazar. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat