maratonjogy.cz
 

Prostřeno 9.3.2019


program

registrace na
Maraton jógy

restaurant slunečnice
katastr nemovitostí a katastrální mapa
sám doma ulož to
navýšení hypotéky česká spořitelna
slunečnice vimperk
úřad práce tiskopisy
samolepky na zed slunečnice
ceska posta mezi svatky
ceske drahy§
úřad práce rumburk

Prostřeno 9.3.2019

Prostřeno! online | iPrima

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci.

Prostřeno!, čtvrtek, 11. 7. 2019, 3:25 - Prima - tvprogram

Televizní program českých i zahraničních stanic. Oblíbené pořady, seriály a filmy včetně hodnocení v TV programu na dnešek, zítřek a dalších 14 dní.

TÉMA : ALEŠ BEJR V POŘADU PROSTŘENO HUMOR NEBO …

Prostřeno jsme si již v krátkosti představili, tak pojďme se na něj mrknout trochu víc do hloubky. Jedná se o gastronomický pořad, který vysílá naše druhá nejpopulárnější komerční televize Prima. Pořad již k letošnímu březnu běží na obrazovkách více než 6 let.

Prostřeno - Poslední díly tohoto týdne - Přehrát zdarma

Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a hodnoťte! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci.

Houpání rikiho - You.bo

A úkol týdne tentokrát nikdo neuhodne… Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a opět nezapomeňte hlasovat! Vždyť deset tisíc může vyhrát nejen váš favorit, ale můžete to být také vy! Prostřeno – 3.9. 2019 – Karla: V úterý 3.9. 2019 uvaří v pořadu Prostřeno paní Karla (47).

Prostřeno! | Prima

Příští Prostřeno! se odehraje v Pardubickém kraji, kde v boji o výhru 60 tisíc korun a hostitelskou čest k tomu budou ženy v totální převaze – čtyři ku jedinému muži. V Prostřeno! je zpěvák známé kapely. Jihomoravské (a tentokrát hlavně brněnské) Prostřeno! představí dva muže a …

Prostřeno!, úterý, 27. 8. 2019, 3:50 - Prima - tvprogram

West Brom usiluje o návrat do Premier League a v sobotu odpoledne ho čeká jeden z papírově slabších soupeřů, když na svém stadionu The Hawthorns vyzve poslední Ipswich.

Videa s díly prostřeno online prostřeno 9.3.2019

Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a hodnoťte! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci.

Z. Moravce - Vráble - Dunajská Streda | ONLINE | 9.3.2019

Poslední díl pořadu Prostřeno vysílaného na Prima family. Čtvrtý hostitel pracuje jako vedoucí noční expedice masa a uzenin. Richard se vyučil řezníkem, vždy pracoval jako řezník a měl i vlastní řeznictví.

Prostřeno!, středa, 27. 3. 2019, 17:50 - Prima - tvprogram

Přehrajte si jednotlivé díly pořadu Prostřeno! online nebo si vyberte z podobných pořadů v kategorii Reality TV, Vaření, Soutěž. Ve videotéce Lepší.TV najdete více než 650 titulů online včetně filmů a seriálů. Bavte se s Lepší.TV!

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat