maratonjogy.cz
 

Rychlé šípy česká televize


program

registrace na
Maraton jógy

amateri martasekadasek
česká pošta zákaznická karta přihlášení
teorie velkého třesku profesor proton
jízdní řády dnes
pohánkové palacinky
prani k narozeninam pro svagra
strážci galaxie uložto
michal halahoj rajče
odvaha ke štěstí
český rozhlas poplatky

Rychlé šípy česká televize

Několik poznámek k jubilejnímu uvedení seriálu Záhady rychlé šípy česká televize
Vontov. Keď Rýchle šípy ukryjú pred vonstkými prenasledovateľmi chlapca, ktorý sa chvastal, že má tajomných hlavolam "ježka v klietke", odzvedia, sa, že v Stínadlách sa čosi deje a vydajú sa na zvedy. Rychlé šípy sa vydajú do tajomných Stínadel, kde se chcú dozvedieť, čo je to "ježko v klietke".
Žádný strážník nejde. Rychlé šípy slaví 75 let — ČT24
V repríze uvidíme, že říjnová neděle s sebou přivedla Hřiště 7, a s ním i spoustu oblíbených pohádek a seriálů. Mimo jiné vás čekají Bob a Bobek, Jůheláci, Rychlé šípy a dnes poprvé také kutilové Pat a Mat. Moderuje Lucie Pernetová. Délka: 131 minut Rok výroby: 2009 Vysíláno: 13. October 2009
Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969) | Zajímavosti | ČSFD.cz rychlé šípy česká televize
Kde se však hlavolam nachází, to musejí Rychlé šípy teprve zjistit. Není to jednoduché: ve Stínadlech totiž vládne drsný chlapecký gang Vontů… Tento film uvádíme k příležitosti 20 let od úmrtí spisovatele a autora knižní série o Rychlých šípech Jaroslava Foglara.
Images of Rychlé šípy Česká televize
Televizní seriál přiblíží i nejmenším divákům, co znamenal „ježek v kleci“, jaké bylo tajemství Jana Tleskače a především nás seznámí s partou kluků, kteří si říkají Rychlé šípy.
Rychlé šípy — Gejzír — iVysílání — Česká televize
Rychlé šípy. Fiktivní klub pěti hochů z knih a komiksů spisovatele Jaroslava Foglara tvořili Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka. Jméno Mirka Dušína se stalo synonymem bezchybného kladného hrdiny, jeho opakem jsou členové soupeřícího Bratrstva kočičí pracky: Dlouhé Bidlo, Štětináč a Bohouš.
Jaroslav Foglar - Jestřáb 1/4 - YouTube rychlé šípy česká televize
Začalo to jednoduchými počítačovými hrami, pak přišel ke slovu internet a nyní „chytré“ mobilní telefony. Pro mladé lidi je dnes v podstatě nepředstavitelné, že by vyrazili do přírody se stanem a spacákem vstříc dobrodružství v lůně přírody. Tak jak to dělávaly kdysi Rychlé šípy
Bohoušek.cz - Rychlé šípy, Foglar, Stínadla
Za tajemstvím Jana Tleskače a ježka v kleci se vydávají v pražském Divadle Minor. Rychlé šípy opět řeší Záhadu hlavolamu. První vydání Záhady hlavolamu od Jaroslava Foglara vyšlo poprvé v srpnu 1940. Dobrodružství klukovské pětice se od té doby objevila několikrát i v
Déčko — Česká televize
Rychlé šípy“ v této podobě vycházely až do roku 1989, a to s vynucenými přestávkami v období nacismu a komunismu. „Rychlé šípy“ je název fiktivního klubu pěti hochů, kteří prožívají různá dobrodružství v zapadlých uličkách starého města.
Rychlé šípy řeší Záhadu hlavolamu i v Divadle Minor rychlé šípy česká televize
I v dnešním Hřišti vás čeká pořádná porce pohádek a seriálů. Mimo jiné se můžete těšit na Radovanovy radovánky, Jůheláky, Mufa, vrabčáka Lojzu, Boba a Bobka, Kabaret z Maringotky a Rychlé šípy.
Déčko — Česká televize rychlé šípy česká televize
V knihách J. Foglara Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství Velkého Vonta najdete Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky, hlavolam ježek v kleci, létacího kolo Jana Tleskače, podzemí stoky, zvon Dunivá Kateřina. Jak to ale bylo ve skutečnosti?

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat