maratonjogy.cz
 

Ceska televize ja mattoni


program

registrace na
Maraton jógy

historia magistra vitae překlad
lidl valašské meziříčí letak
zprávy region valašsko
kapesníčky na slzy štěstí výroba
tričko české dráhy
erase překladač
nahlížení do katastru placený přístup
ulož to ceník
albert leták od 15.11.2019
leták penny čtvrtek

Ceska televize ja mattoni

Já, Mattoni - seriál České televize
Já, Mattoni je dvanáctidílný historický životopisný seriál České televize s Aloisem Švehlíkem, Davidem Švehlíkem a Jáchymem Novotným v hlavních rolích. Seriál líčí život Heinricha von Mattoniho, zakladatele slavné značky minerální vody. Vychází z autobiografie, která je částečně fiktivní a částečně se opírá o dohledatelné historické momenty.
Seriál Já, Mattoni - Archiv ČT - iVysilání Česká Televize ceska televize ja mattoni
Historický životopisný seriál o Heinrichu Mattonim, zakladateli světově proslulé stáčírny minerálních vod
Příběh muže, který se stal legendou. O něm, jeho rodině i
A vedle cukrovarnictví či železáren se v jeho západním křídle, v Karlovarském kraji, začíná rozvíjet další, méně nápadné podnikání. Jeho strůjcem se stává Heinrich Mattoni, zdatný byznysmen, který je ochotný dosahovat svých cílů i za cenu fatálních selhání v osobním životě.
Já, Mattoni – Wikipedie ceska televize ja mattoni
Velký sen je na světě a Mattoni (D. Švehlík) se horečně vrhá do budování svého království v lázních Giesshübel – Kyselka. Obětuje mu vše, peníze i mladistvou sílu. Ale velký sen s sebou nese i velká příkoří a velká nepřátelství. Ta Mattoniho se právě začínají rodit, a kupodivu přímo v jeho rodině.
Já, Mattoni (TV Series 2016– ) - IMDb
Na obrazovky České televize v pátek večer poprvé vstoupí postavy nového seriálu Já, Mattoni. Historická sága vypráví příběh ambiciózního muže, který je ochotný dosahovat svých cílů i za cenu fatálních selhání v osobním životě. První díl sledujte od 20:00 na ČT1.
Já, Mattoni — Česká televize
02:20 – 03:49. Sama doma PŘEHRÁT ŽIVĚ. Být doma neznamená šeď a nudu! Zdraví, styl, známé osobnosti a pozvánky na víkend. přejít na stránku pořadu
Seriál Já, Mattoni vstupuje na obrazovky — ČT24 — Česká ceska televize ja mattoni
Mattoni se musí rozjet do hlavního města monarchie, aby zjednal nápravu a přivedl syna na správnou, mattoniovskou cestu. Zpočátku to vypadá beznadějně, mladý lev se nečekaným způsobem vzpírá. Pak se ale náprava přece jen dostaví, ovšem zcela neobvyklým způsobem, do něhož se osudově zamíchá i sama rakouská panovnice
MFF KV: Česká televize představila seriál Já, Mattoni ceska televize ja mattoni
V seriálu Já, Mattoni, nejdražší produkci České televize, sledujeme příběh obchodníka a raného českého kapitalisty Heinricha Mattoniho, jak si v Karlových Varech buduje impérium. Scénář Petra Zikmunda nenaplňuje svoje záměry nabídnout komplikovaného hrdinu a režiséru Marku
Já, Mattoni: Bahno — Česká televize
Já, Mattoni. Výpravný seriál české televize Já, Mattoni mapuje život podnikatele, průmyslníka a šlechtice z Karlových Varů Heinricha von Mattoniho.. Jednotlivé díly seriálu Já, Mattoni jsou vysilány na programu ČT1 od 2. září 2016 každý pátek ve 20:00.. Web o seriálu Já, Mattoni
Recenze: Seriál Já, Mattoni stál Českou televizi 100
MFF KV: Česká televize představila seriál Já, Mattoni „Premiérujeme ve Varech, což se hodí,” uvedl slavnostní premiéru seriálu na MFF KV jeho režisér Marek Najbrt. Divákům v Malém sále hotelu Thermal vysvětlil, že jim záhy pustí ve světové premiéře třetí díl ze třinácti: „Jednoduše proto, že je hotový.
Já, Mattoni: Císařovna — Česká televize ceska televize ja mattoni
Já, Mattoni - seriál České televize Výpravný seriál české televize Já, Mattoni mapuje život podnikatele, průmyslníka a šlechtice z Karlových Varů Heinricha von Mattoniho. Nový třináctidílný výpravný seriál Já, Mattoni sledujte na ČT1 vždy v pátek od 20:00.
Přehled dílů — Já, Mattoni — Česká televize
Já, Mattoni zasahuje dlouhý časový úsek, od první poloviny 19. století až do roku 1910, a odehrává se na kolonádách i v nevěstincích Karlových Varů, v Schönbrunnu – vídeňské rezidenci rakouských císařů, v ulicích tehdejší Prahy i New Yorku.
Já, Mattoni: Plán — iVysílání — Česká televize
With Alois Svehlík, David Svehlík, Tatiana Vilhelmová, Tatjana Medvecká. Biographical series about Heinrich Mattoni, capitalist of the early period of the Austro-Hungarian Empire, founder of the world-famous mineral water bottling company, a man of a dynamic and controversial fate.
Já, Mattoni: Lokomotiva vládního rady — iVysílání — Česká
Výpravný seriál Já, Mattoni zasahuje dlouhý časový úsek, od první poloviny 19. století až do roku 1910, a odehrává se na kolonádách i v nevěstincích Karlových Varů, v Schönbrunnu – vídeňské rezidenci rakouských císařů, v ulicích tehdejší Prahy i New Yorku.

program
  • časový harmonogram
Iveta Komárová
Eva Hronová Čaladi
Na Maratonu jógy povede lekci klasické powerjógy
Gabriela Kristlová
Kateřina Šteklová
Jóga jako orgánová sestava
Dráža Bačkorová
tým, který maraton připravuje a bude se o vás starat
IVETA
Martin
Manager maratonu, technická podpora, web a vše co s ním souvisí
i díky všem, kteří jsou zde může Maraton jógy existovat